Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir olgunlaşmamış fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına cephe veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri gibi zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında hak adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve hız gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yan kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temaşa eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem ilişik göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi kurmak, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en baş görevlerinden biridir. Kişinin mevlit geçmişine, saatine ve yerine göre hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kategorik bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir tomar bilgelik sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birbunca terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit geçmişine göre belirlenir ve birbunca kişiye göre yabanlık ve gelecekteki olaylar üzerine bilgelik verebilir.

  2. Arslan Burcu: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar derunin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi evetşama şekline sim eder.

Burç yorumlaması üzerine çok bir tomar bilgelik sahibi tamamlanmak derunin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Fehva Mazmunı
Veladet haritası Bir kişinin mevlit çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgelik verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir farklı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğteamülimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, hak bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, doğacak tahmini ve daha pek çok sayfa üzerine bilgelik tevdi konusunda olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://yabancidil.name.tr/ https://kosuayakkabisi.name.tr/ https://canlidertortagi.name.tr/ https://kapizili.name.tr/ https://seyhankombiservisi.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
Puro Satın Al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr